Archiv novinek I. pololetí roku 2014

PODZEMNÍ KONTEJNERY CITY V PRAZE
14.03.2014 | Autor: Jurčík, Martin
Podzemní kontejnery CITY od firmy REFLEX Zlín už i v Praze.

 

IFAT ENTSORGA 2014
16.05.2014 | Autor: Jurčík, Martin
Děkujeme Všem stálým i novým obchodním partnerům, kteří nás navštívili na našem stánku a budeme se těšit na naši další spolupráci. Ve dnech 5.-9.5.2014 jsme se již tradičně účastnili světového veletrhu IFAT ENTSORGA 2014 v Mnichově. Byli jsme velmi mile překvapeni velkou návštěvou na tomto veletrhu, a také na našem stánku. Také tentokrát jsme představili naše klasické sklolaminátové kontejnery na odpad, ale především také novinku – podzemní kontejner CITY Q se širokou škálou vhazovacích sloupků.

 

MASARYKŮV POHÁR V REFLEXU
19.05.2014 | Autor: Jurčík, Martin
V pátek 16.5.2014 dorazil Masarykův pohár také k nám do Reflexu. Trofej pro vítěze extraligy ledního hokeje a spolu s ní také hlavní tahoun a nejlepší brankář letošního play-off Libor Kašík navštívil naši firmu v Lužkovicích.
Jelikož REFLEX Zlín, spol. s r.o. dlouhodobě podporuje zlínský hokejový klub PSG Zlín a spousta našich zaměstnanců jsou velkými fanoušky hokeje, podařila se nám domluvit návštěva zlínského brankáře Libora Kašíka také u nás ve firmě v Lužkovicích. Samozřejmě s sebou Libor vzal tu nejcennější trofej, na kterou má teď právo, a to Masarykův pohár pro vítěze extraligy ledního hokeje.