Archiv novinek roku 1Q/2009

NIAGARA V AQUAPARKU SENEC
09.01.2009 | Autor: Jurčík, Martin
Novinka v Aquaparku Senec na Slovensku. Proudová skluzavka zvaná NIAGARA.

TORNÁDO
20.01.2009 | Autor: Jurčík, Martin
Nechejte se strhnout do víru zábavy. V aquaparku Tatralandia rozvíří hladinu nový raftovací tobogán TORNÁDO –  jedinečný svého druhu na Slovensku, v Čechách a Polsku. Zažijte adrenalin ve vodní smršti, která strhne každého! Vezměte kamárady, nasedněte na raft a vystartujte z věže – z výšky 12 metrů. Vychutnejte si 102 metrů nespoutané jízdy a zábavy. Tato atrakce je jediná v celé východní Evropě.

 

CITY UNDERGROUND
23.01.2009 | Autor: Jurčík, Martin
Rádi bychom Vám představili nový model podzemního kontejneru CITY Underground 3,2 m³.
Sklolaminátová nádoba na sběr tříděného i komunálního odpadu umístěná zcela pod tereném. Podzemní část kontejneru je uložena v kruhové sklolaminátové šachtě, horní podlaha nadzemní části je přizpůsobena povrchu chodníků, dlažeb nebo komunikací. Při vyprazdňování kontejneru je šachta chráněna bezpečnostní zábranou. Vhazovací otvor pro odpad je umístěn v odklápěcím sloupku, který zabírá minimální místo a tvoří nadzemní část (rozměr 500×600 mm).

Popis a manipulace kontejneru:
Městský podzemní kontejner je konstruován shodným způsobem jako jednoduchý podzemní kontejner SEMI nebo nadzemní nádoby na sběr odpadu se spodním vyprazdňováním. Je dodán zákazníkovi v kompletně smontovaném stavu. Manipulace při nakládce a vykládce je možná vysokozdvižným vozíkem. Při instalaci je nutné vytáhnout kontejner ze šachty a šachtu spustit jedohákovým mechanismem do předem připraveného výkopu. Výkop pro šachtu o velikosti 2×2 m a hloubce 2 m si uživatel připravuje zpravidla sám.

Údržba kontejneru:
Povrchy sklolaminátových dílů jsou chráněny probarvenou pryskyřicí, která je odolná vůči všem druhům čistících prostředků. Ocelové prvky jsou pozinkované. Doporučujeme 1x ročně promazat pohyblivé spojení mazacím tukem a provést očistu vnitřních i venkovních povrchů kontejneru a šachty odmašťovacím roztokem. Gumové části desky je možné přetřít barvou. Při mechanickém poškození laminátových povrchů je nutno konzultovat opravy s výrobcem.