Archiv novinek roku 2011

PODZEMNÍ KONTEJNERY VE ŠTERNBERKU
21.06.2011 | Autor: Jurčík, Martin
Ve středu 1. června 2011 byla zahájena instalace prvních podzemních kontejnerů ve Šternberku. Projekt nazvaný „Systém podzemních kontejnerů pro sběr a separaci odpadu pro město Šternberk” zahrnuje pořízení 42 sběrných nádob – podzemních kontejnerů pro tříděný odpad a jejich umístění na 14 sběrných místech ve Šternberku.
Systém bude použit pro sběr a separaci těchto druhů odpadů – papír, sklo, plasty, sklo bílé a sklo barevné. Výsledkem realizace tohoto projektu by mělo být zvýšení vytříděného odpadu, zefektivnění a zvýšení využitelnosti těchto odpadů. Umístění kontejnerů pod zem je nové technické řešení, které pomáhá řešit zdánlivě neslučitelné požadavky obyvatel města, kdy lidé chtějí mít kontejnery v co nejblížší vzdálenosti a zároveň jim vadí přítomnost kontejnerů v ulicích.

 

TOBOGÁN A SKLUZAVKA VE ZLÍNĚ
15.07.2011 | Autor: Jurčík, Martin
Největší zlínské sídliště Jižní Svahy má konečně své vlastní koupaliště. Jeho slavnostní otevření proběhlo 27.5.2011.
Areál nazvaný Panorama nabízí čtyři bazény, tobogán, skluzavky, vodní atrakce a terasy ke slunění. Desetitisícové sídliště Jižní Svahy ve Zlíně koupaliště dlouho postrádalo – teď se jeho obyvatelé konečně dočkali. Návštěvníci se mohou těšit na pětadvacetimetrový plavecký bazén, dětský bazén, relaxační bazén a dojezdový bazén pro tobogán a skluzavku, které dodávala naše firma REFLEX Zlín. Kapacita koupaliště je až 600 návštěvníků.

 

MEZINÁRODNÍ VELETRH ECOFAIR, BĚLEHRAD
13.10.2011 | Autor: Jurčík, Martin
V těchto dnech se firma REFLEX Zlín, spol. s r.o. účastní mezinárodního veletrhu ECOFAIR 2011 v Bělěhradě.

 

PODZEMNÍ KONTEJNERY V ŠUMPERKU
20.10.2011 | Autor: Jurčík, Martin
Podzemní kontejnery od firmy REFLEX Zlín, zdobí centrum Šumperka.
Naše firma REFLEX Zlín dodala do města Šumperk 22 kusů podzemních kontejnerů CITY UGC 3,2 m3, které byly vyrobeny takřka „na míru”. Podzemní kontejnery na plasty, papír, sklo i směsný komunální odpad jsou rozmístěny na 7 stanovištích v centru města Šumperk. Podzemní kontejnery CITY nahradily klasické kontejnery na sběr tříděného odpadu.

 

PODZEMNÍ KONTEJNERY NA KYPRU
15.12.2011 | Autor: Jurčík, Martin
Rádi bychom Vám představili naše podzemní kontejnery CITY UGC-3,2 m3 na Kypru.
V říjnu 2011 jsme dodali prvních 9 kusů podzemních kontejnerů CITY UGC-3,2 m3. Kontejnery jsou v městě Nicosia, které je sídlem vlády a hlavním městem Kypru.