IFAT 2016

Jubilejní 50. ročník celosvětového veletrhu odpadového hospodářství IFAT 2016 v Mnichově ve dnech 30.5 – 3.6. 2016. Naše firma REFLEX Zlín, spol. s r.o. Vás srdečně zve na tento významný environmentální veletrh, kde již tradičně budeme mít svou expozici (hala B2 /stánek  214) a na které Vás rádi přivítáme.

Na našem stánku 214 v hale B2 Vám představíme náš sortiment sklolaminátových kontejnerů, polopodzemních kontejnerů SEMI a podzemních kontejnerů CITY Q. K podzemním kontejnerům Vám předvedeme širokou škálu vhazovacích sloupků, které mohou být ze sklolaminátu či kovové.

Dále samozřejmě budete mít možnost vidět naše klasické nadzemní kontejnery v několika verzích, kontejnery s okny nebo také zásobníky na zimní posyp.

V případě zájmu navštívit nás na veletrhu, Vám zašleme online vstupenku pro jednodenní vstup. Prosím, kontaktujte nás: jurcik.m@reflex-zlin.cz

Tento veletrh je zařazen do projektu Operačního programu pro podporu podníkání a inovace pro konkurenceschopnost v programu Marketing a je ji poskytována finanční podpora od Evropské unie.