Milionový turnaj pro Adélku

V sobotu 22. 4. 2017 jsme se zúčastnili halového turnaje firem ve Zlíně ve prospěch dobré a krásné věci. Milionový turnaj pro Adélku, jak se celá akce jmenuje, je projekt spolku Srdce na pravém místě. Zúčastní se ho celkem 20 týmů složených z firem Zlínského kraje. Jejich cílem je vybrat na startovném a propagačních předmětech od fanoušků spolku co nejvíce prostředků pro čtyřletou Adélku Petříkovou z Kvasic, kterou od narození postihl vzácný syndrom mozku Phelan McDermid.

Spolek Srdce na pravém místě rodinu podporuje už přes dva roky a letos ji chce pomoci financovat byt v Kroměříži v hodnotě 1,7 milionu korun. „Díky turnaji a startovnému 10 tisíc korun se část peněz vybere právě v průběhu turnaje. Samozřejmě může přispět každý z nás, například na transparentní účet uvedený na stránkách spolku www.srdcenapravemmiste.cz , kde se lidé dozvědí o celém projektu více,“ přiblížil předseda spolku Jakub Kohoutek.

Celkem budou odehrány čtyři hrací dny v termínech 19. 3., 22. 4., 27. 5. a 3. 6. v čase od 9 do 14 hodin v hale Euronics ve Zlíně. Finále je připraveno pro nejlepší 4 týmy 24. 6. 2017. Přijďte také podpořit správnou věc.